فرآیند عضویت و وارد شدن به سایت جوشونده بسیار آسان و سریع می باشد. در وب سایت “جوشونده” روی گزینه ” حساب کاربری من” کلیک کنید. سپس با وارد نمودن شماره تلفن همراه خود (بدون صفر آغازین مانند *******912) کد یک بار مصرف برای شما ارسال و با وارد کردن کد و تایید آن، می توانید عضو و وارد شوید.

برای خرید عضویت در سایت الزامی نمی باشد. با این وجود با عضویت در سایت می توانید جزو باشگاه مشتریان جوشونده شوید و از تمامی امکانات سایت مانند تخفیف های روز تولد، کوپن خرید و مقالات و آخرین خبرها و محصولات سایت مطلع گردید.

تمامی اطلاعات سایت از منابع معتبر و کتب در حال تدریس کشور و جهان استخراج شده و سایت تحت نظر یک تیم محقق و متخصص می باشد. کما اینکه هدف اصلی سایت در کنار ارائه محصول با کیفیت و ارتقاء دانش مصرف گیاهان دارویی است. برای اطمینان بیشتر مشتریان گرامی، لیست منابع علمی مورد استفاده در قسمت “درباره ما” موجود می باشد.

بله می توانید از طریق واتساپ، پیامک، بخش ارسال پیام در منوی لینک های کاربردی و یا ایمیل پیغام خود را به گوش متخصصین این امر در سایت “جوشونده” برسانید.

  • رمز به صورت کد یک بار مصرف و برای هر بار مراجعه به سایت به شماره تلفن همراه شما فرستاده خواهد شد.

شما میتوانید با مراجعه به سبد خرید خود و پیش از پرداخت، سفارش را لغو نمایید.

کالاهایی که دارای شرایط زیر باشند را می توان تا 7 روز پس از دریافت و قبل از سپری شدن تاریخ انقضاء با تماس با پشتیبانی سایت “جوشونده” مرجوع نمود:

  • حتی الامکان کالاهایی که پلمپ یا بسته بندی خاص آن ها باز نشده باشد.
  • کالاهایی که پس از تحویل و زمان پخت و یا مصرف می توان ایراد آن را تشخیص داد (مانند نم کشیدگی محصول و وجود هر گونه ترکیبات خارج از موارد ذکر شده در مواد تشکیل دهنده کالا ، تغییر در طعم و ترشیدگی مواد)
  • کالا نباید توسط شما تماماً مصرف شده باشد و باید به گونه ای نگهداری شود که عیب مورد نظر شما توسط متخصصین ما قابل تشخیص باشد.
  • برچسب مربوط به اطلاعات محصول (مشخصات، طریقه مصرف و… ) است، باید در شرایط اولیه و سالم باشد.
  • به محض آگاهی از ایراد کالا، موضوع را در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.
  • لطفا هنگام تحویل توسط مامور ارسال، اقلام سفارش خود را به دقت بررسی نمایید. تغییر یا لغو سفارش به دلیل ایرادهای ظاهری و قابل تشخیص در زمان تحویل کالا بعد از تحویل سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

سفارش شما براساس اولویت سفارش در کمترین زمان ممکن و بر اساس موقعیت مکانی شما به وسیله شرکت پست یا در تهران و کرج توسط پیک برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که امکان تحویل سفارش برای آدرس انتخابی یا زمان اعلام شده را نداشته باشید، با تماس با پشتیبانی سایت، آدرس یا زمان جدید جهت تحویل سفارش را مجدداً هماهنگ و سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

بله، تمام کالاهای جوشونده قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور عزیزمان را دارا می باشد.

می توانید با در اختیار داشتن کد ارسال مرسوله و یا ارتباط با قسمت پشتیبانی از طریق شماره واتساپ یا پیامک، از مراحل ارسال سفارش خود با خبر شوید.

چنان چه جواب سوال خود را پیدا نکردید با استفاده از فرم تماس و یا از طریق ایمیل یا تماس تلفنی، سوال خود را با کارشناسان ما مطرح فرمایید. برای دسترسی به اطلاعات تماس اینجا را کلیک کنید.